Doświadczasz problemów ze wzwodem? Nie myśl, że jesteś jedyny! To dość powszechny problem wśród mężczyzn w średnim wieku. Nie warto dać się omamić przekonaniom, mówiącym, że mężczyzna zawsze ma ochotę na seks. To nieprawda. Czasami każdy z nas doświadcza spadku formy seksualnej i nie ma w tym nic nieprawidłowego. Kiedy interweniować i udać się do specjalisty? Gdy problem przyczynia się do pogorszenia Twojego samopoczucia i poczucia własnej wartości. Gdy pojawiają się z tego powodu konflikty w związku.

Jaki lekarz zajmuje się zaburzeniami erekcji?

Udaj się na początek do swojego lekarza ogólnego. Problemy z utrzymaniem wzwodu mogą mieć różne podłoże. Często są one następstwem chorób układu krwionośnego, gdyż powodują one niewłaściwe ukrwienie członka. Kłopoty z erekcją dotyczą także mężczyzn chorujących na cukrzycę. Nie można zapomnieć też o prostacie – jej łagodny rozrost spotyka wielu mężczyzn. Dlatego kłopoty ze wzwodem mogą być leczone u urologa, kardiologa, czy też wreszcie u seksuologa.

Tabletki na potencję

Są one stosowane dość często przez osoby, które borykają się z kłopotami z erekcją. Tabletki sprawiają, że członek zostaje prawidłowo ukrwiony, dzięki czemu utrzymuje odpowiednią twardość na tyle długo, by stosunek seksualny był satysfakcjonujący dla obojga partnerów. Czy warto zamówić leki na potencję online? Oczywiście. Jeśli znajdziesz zaufane źródło, nabędziesz dokładnie takie same leki, jakie możesz kupić w stacjonarnej aptece. Zaletą będzie wygodny i dyskretny zakup.