Wizyta u seksuologa pomoże przyjrzeć się bliżej własnym nastawieniom do życia seksualnego, ewentualnym lękom oraz obawom, jakie pojawiają się podczas zbliżenia. To ważne, gdyż właśnie nastawienie do samego siebie, do swojej seksualności, często przesądza o jakości współżycia. Mężczyźni, którzy mają pewne obawy, mogą borykać się z przejściowymi zaburzeniami erekcji. Czy należy się tym martwić? Niekoniecznie, gdyż problem o podłożu psychologicznym można łatwo rozpracować przy wsparciu specjalisty. Z całą pewnością jednak należy coś z tym zrobić!

Problemy łóżkowe mogą zniszczyć więź między partnerami

Dlatego nie warto zamiatać ich pod dywan i czekać, aż same przeminą. Zdarza się, że niektórzy mężczyźni unikają wizyty u seksuologa, czy urologa, uznając, że ich życie seksualne odeszło już do przeszłości. Nie musi tak być! Udanym życiem intymnym można cieszyć się nawet w starszym wieku! Ważne, by rozpoznać szybko przyczyny problemu!

Kłopoty z utrzymaniem erekcji

Mogą być powodowane chorobami układu krążenia, cukrzycą, czy dolegliwościami prostaty. Jeśli chcesz udać się do seksuologa z problemem zaburzeń erekcji, a masz więcej niż 40 lat, odwiedź najpierw lekarza, by upewnić się, czy aby problem nie ma podłoża fizjologicznego. Jeśli zostanie to wykluczone, wówczas pomyśl o wizycie u dobrego specjalisty od życia seksualnego. Może warto pomyśleć także od wspomaganiu się lekami na potencję. Bezpieczne i tanie leki na erekcję można dziś zakupić także online! Będzie to dyskretne i szybkie rozwiązanie.