Chyba nie po raz pierwszy widzisz te dwa hasła obok siebie: papierosy i potencja. O negatywnym wpływie palenia tytoniu na ogólny stan zdrowia mówi się od dawna. Palenie nie jest obojętne także dla Twojej kondycji seksualnej. Może przyczyniać się do ogólnego pogorszenia formy, a to ze względu na bardzo niekorzystny wpływ na układ krążenia. Palacze szybko się męczą, mają problemy z wydolnością. Stan układu krążenia jest odpowiedzialny za jakość potencji. Zadbaj o swoje zdrowie oraz o życie seksualne i rzuć papierosy już teraz!

Udane życie seksualne jest przejawem zdrowia

Satysfakcjonujący seks sprawia, że samopoczucie i kondycja się polepszają, dlatego warto zwracać uwagę na wszelkie zaburzenia, jakie pojawiają się w sferze erotyki. Problemy ze wzwodem dotykają wielu mężczyzn po czterdziestym roku życia. Jeśli są to długoletni palacze – tymczasowe okresy zmniejszonej sprawności seksualnej są niemal pewne! Jeśli nie będą one leczone, mogą prowadzić do przedłużającej się impotencji. Twoje naczynia krwionośne i płuca będą Ci wdzięczne za rzucenie plenia! Odczujesz to już po kilku tygodniach bez papierosa!

Dlaczego palenie powoduje zaburzenia wzwodu?

Ponieważ do utrzymania erekcji konieczne jest prawidłowe krążenie krwi. U palaczy niemal zawsze występują zaburzenia na tym polu. Ciała jamiste prącia są niedostatecznie zaopatrywane w krew, więc pojawiają się kłopoty z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji. Rzuciłeś palenie? Warto pomyśleć o tym, by wspomóc się tabletkami na potencję, takimi jak Kamagra, czy Viagra. Dzięki nim odzyskasz dawną pewność siebie.